LeBron u Lakersima

Image result for LeBron u LakersimaNovi igrač LA Lakersa je, vjerovali ili ne, nitko drugi do LeBron James. Ugovor je vrijedan naravno preko 150 milijuna dolara, a kako i ne bi bio, kada u Los Angeles dolazi jedan od najboljih igrača svih vremena. LeBron se čini se zasitio Clevelanda u kojem je proveo gotovo cijelu svoju uspješnu karijeru, pa se zaželio odigrati malo u ovom gradu zvijezda, gdje će sigurno biti dočekan kao kralj. Saopćeno je da je ovaj trofejni igrač potpisao ugovor na četiri godine, prilikom čega će zaraditi ovu nevjerovatnu cifru. Sjajni košarkaš će se tako imati priliku okušati i u Lakersima.

Ugovor je vrijedan, dakle, 154 milijuna dolara, u igri su ogromni novci, dio toga su i kasina Spin Palace, te mnoge druge organizacije koje u ovom plesu dolara nastoje ugrabiti dio kolača za sebe. LeBron je imao fenomenalnu sezonu, no ipak nije mogao sam protiv Golden Statea, pa je odlučio potražiti novi izazov. Nešto slično kao i transfer Ronalda u Juventus, James je tražio izazov kako da pomogne klubu da se iskoprca iz slabog razdoblja. Naravno, Juve je u Italiji sila, ali Liga prvaka i dalje ostaje želja. S druge strane, trofejni LA Lakersi žele što prije do uspjeha u NBA ligi. LeBron je svakako bio idealna meta koju su na kraju uspjeli ugrabiti prije drugih. Slavna povijest Lakersa će, kako se čini, još malo dobiti na vrijednosti jer nije mala stvar kada u klub stigne jedan takav brend kakav je kralj James. Mnogo puta osporavan, ipak na kraju se može reći da je jedan od najvećih koji je ikada igrao košarku. Uzor mnogima, stiže u LA kako bi pokušao preokrenuti stvari i vratiti klub na stare staze slave. Svakako da će biti vrlo zanimljivo vidjeti kako će se prilagoditi novoj ulozi i kakvi će biti rezultati ovog senzacionalnog transfera.